Comfort Clean

O nás

Comfort Clean je mladá, ale velmi odhodlaná firma . Víme přesně, jak vyčistit váš nábytek nebo okna i po sílnem znečištění. Naše společnost nabízí následující služby: čištění čalounění, koberců, matrací a mytí oken za nejlepší ceny. Jakmile se na nás jednou obrátíte, určitě se stanete naším pravidelným zákazníkem.
Pohovky a koberce jsou nedílnou součástí dnešních domácností. V každém domě či bytě dotváří kouzlo domácí pohody. Ale bohužel i ty nejkrásnější a nejoblíbenější věci jsou časem vystaveny různým faktorům a ztrácejí svou bývalou krásu a přitažlivost. To platí zejména pro ty, kteří mají malé děti nebo domácí mazlíčci. Čalouněný nábytek, koberce a dokonce i okna v těchto místnostech velmi často kontaminovány různými druhy nečistot. Ne vždy stačí použít obyčejný vysavač či mokrý hadr.

Chcete navrátit své sedačce původní vhled? Chcete se zbavit nevzhledných fleků či zápachu z kuchyňské židle? Chcete zatočit s nečistotami na matracích?

Máme pro vás řešení! Chcete-li vrátit své oblíbené věci k bývalé kráse a přitažlivosti, stačí využít službynaší společnosti. Poskytujeme profesionální čistíci služby kdykoliv 7 dní v týdnu. Nemusíte váš nábytek na vyčištění vozit k nám. Naši profesionálové vás s našimi kvalitními čistícími stroji a přípravky navštíví u vás doma.
Veškerých nečistot vás zbavíme během chvilky, aniž bychom vás odtrhli od důležitých domácích či pracovních událostí.

Proč Comfort Clean?

Nahrát Video